Moje grudniki (Schlumbergera) w pełnej krasie - do wyboru, do koloru. :-)
Abutilon
Mojego klonika pokojowego (Abutilon hybridum) wyhodowałam z nasion. Wyskoczył do góry bardzo szybko. Pięknie rośnie i właśnie kwitnie. :-)
Schlumbergera truncata
Grudniki są w moim domu od wielu lat, ale nie zawsze kwitły, a jeśli już to jakimiś pojedynczymi kwiatkami. Dopiero w nowym mieszkaniu się rozszalały.
W ubiegłym roku kwitły tak:
I mój ulubieniec, które w zeszłym roku zaszalał na całego:
W tym roku też już powypuszczały pąki (stan na 17.10.2012). Mam nadzieję, że już niedługo zrobi się kolorowo :)
No i mój półroczny maluszek - potomek Białaska.
Też będzie kwitł :)
A na koniec jeszcze zdjęcie całej rodzinki
Subskrybuj:
Posty (Atom)







