Obsługiwane przez usługę Blogger.
RSS

Szukaj na tym blogu

Wysiane

Avocado - 01.04; Listki fiołków afrykańskich - 04.05, Bawełna - 30.05; Palma karłowata - 30.05; Kawa arabska - 30.05; Kaktusy mix - 30.05; Drzewo storczykowe - 31.05; Albicja - 31.05; Wilec pierzasty - 31.05; Celozja wiechowata niska - 31.05; Kleome - 31.05; Papryka słodka - 31.05; Papryka poupila - 31.05

Kolorowy listopad

Moje grudniki (Schlumbergera) w pełnej krasie - do wyboru, do koloru. :-)













  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Krotony

Krotony (Codiaeum variegatum) też postanowiły zakwitnąć.






  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Abutilon

Mojego klonika pokojowego (Abutilon hybridum) wyhodowałam z nasion. Wyskoczył do góry bardzo szybko. Pięknie rośnie i właśnie kwitnie. :-)






  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Oberżynka

Oberżynka zakwitła i zawiązała owoc. Pąków jest jeszcze kilka.



  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Schlumbergera truncata

Grudniki są w moim domu od wielu lat, ale nie zawsze kwitły, a jeśli już to jakimiś pojedynczymi kwiatkami. Dopiero w nowym mieszkaniu się rozszalały.

W ubiegłym roku kwitły tak:






I mój ulubieniec, które w zeszłym roku zaszalał na całego:





W tym roku też już powypuszczały pąki (stan na 17.10.2012). Mam nadzieję, że już niedługo zrobi się kolorowo :)








No i mój półroczny maluszek - potomek Białaska. 
Też będzie kwitł :)



A na koniec jeszcze zdjęcie całej rodzinki











  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS