Aeschynanthus 'Mona Lisa' - z każdym rokiem kwitnie intensywniej. Dużo pąków produkuje jesienią, ale w zimie część z nich zrzuca. W marcu już nie ma tego problemu - pąki rosną i rozkwitają. Te na zdjęciu, to dopiero początek.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aeschynanthus. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aeschynanthus. Pokaż wszystkie posty
Aeschynanthus 'Mona Lisa'
Read User's Comments(0)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





