Coś tegoroczne grille nam nie wychodzą - pierwszy zakończyliśmy szybko z powodu nasilającego się zimnego wiatru. Drugi przerwała nam ulewa - z jedzeniem uciekaliśmy do altanki. Mało tego - 1,5 godzinny pobyt na działce i zaliczone dwie ulewy (przed trzecią udało nam się wrócić do domu). Ale nie byłabym sobą, gdybym między ulewami nie złapała za aparat.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wiosna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wiosna. Pokaż wszystkie posty
Ulewnie
Read User's Comments(0)
Mieszkańcy działki
Na działce mamy sporo mieszkańców - głównie niechcianych szkodników typu ślimaki i krety. Od kilku lat natrafiamy też na jaszczurki lub ich jajeczka. Zwykle szybko się przemieszczają i ciężko zrobić im zdjęcia. Tym razem się udało i to nawet dwukrotnie. Jedna z jaszczurek nawet pięknie zapozowała. A może po prostu trafiłam na moment w którym zażywała "kąpieli słonecznych"? :-)
Kolory wiosny
Kolejna sesja na działce. Kocham maj - za słonko, ciepło, za soczystą zieleń i kwiatowe kobierce. Jest przepięknie!
Subskrybuj:
Posty (Atom)





