Epiphyllum zakwitł mi na balkonie. Dopiero pierwszy kwiat, ale widać jeszcze maleńkie pąki. Szkoda, że kwitnie tak krótko - jego kwiaty są takie piękne...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kaktusy epifatyczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kaktusy epifatyczne. Pokaż wszystkie posty
Epiphyllum - kaktus epifatyczny
Read User's Comments(0)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





