Pięknie wschodzi Szczawik (Oxalis triangularis) oraz Kaladium (Caladium bicolor). Oba wsadzone 27 kwietnia - tak wyglądają po dwóch tygodniach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Caladium bicolor. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Caladium bicolor. Pokaż wszystkie posty
Wschody - szczawik i kaladium
11:42 |
Etykiety:
2016,
Caladium bicolor,
Kaladium,
Oxalis triangularis,
Szczawik trójkątny,
wschody
Read User's Comments(0)
Kaladium - jest kwiat!
Moje Kaladium (Caladium bicolor) zakwitło. Kwiatek nie jest jakoś bardzo urokliwy, ale i tak cieszy. :-)
Kaladium
Cebulki kaladium (Caladium bicolor) kupiłam w sklepie. Pięknie wyrosły i ładnie się wybarwiły. Największe liście są wielkości dłoni.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





