Obsługiwane przez usługę Blogger.
RSS

Szukaj na tym blogu

Wysiane

Avocado - 01.04; Listki fiołków afrykańskich - 04.05, Bawełna - 30.05; Palma karłowata - 30.05; Kawa arabska - 30.05; Kaktusy mix - 30.05; Drzewo storczykowe - 31.05; Albicja - 31.05; Wilec pierzasty - 31.05; Celozja wiechowata niska - 31.05; Kleome - 31.05; Papryka słodka - 31.05; Papryka poupila - 31.05
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Caladium bicolor. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Caladium bicolor. Pokaż wszystkie posty

Wschody - szczawik i kaladium

Pięknie wschodzi Szczawik (Oxalis triangularis) oraz Kaladium (Caladium bicolor). Oba wsadzone 27 kwietnia - tak wyglądają po dwóch tygodniach.





  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Kaladium - jest kwiat!

Moje Kaladium (Caladium bicolor) zakwitło. Kwiatek nie jest jakoś bardzo urokliwy, ale i tak cieszy. :-)




  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Kaladium

Cebulki kaladium (Caladium bicolor) kupiłam w sklepie. Pięknie wyrosły i ładnie się wybarwiły. Największe liście są wielkości dłoni.






  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS