Achimenesy - późno je w tym roku wsadziłam. Już w swoim zimowym domku zaczęły wypuszczać pędy - musiałam je poprzycinać, bo były wybujałe i białe z powodu braku światła.
Już zaczynają kiełkować. Kohlerie też powolutku wychylają główki nad ziemię.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kohleria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kohleria. Pokaż wszystkie posty
Achimenesy i kohlerie
Read User's Comments(0)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





