Moje grudniki (Schlumbergera) w pełnej krasie - do wyboru, do koloru. :-)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2013. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2013. Pokaż wszystkie posty
Abutilon
Mojego klonika pokojowego (Abutilon hybridum) wyhodowałam z nasion. Wyskoczył do góry bardzo szybko. Pięknie rośnie i właśnie kwitnie. :-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





