Pierwszy achimenes zaczął kwitnąć - niezawodny fioletowy. :-)
Wielkanocniki
Wielkanocniki (Rhipsalidopsis) podobają mi się chyba jeszcze bardziej niż grudniki. Może dlatego, że są u mnie krótko i każdy ich kwiatek bardzo mnie cieszy? A może dlatego, że są zapowiedzią rozpoczynającej się wiosny? Są naprawdę piękne!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






