Nagarbia gładka inaczej Nematantus płożący (Nematantus gregarius, hypocyrta strigillosa). Pojedynczy kwiatek, który rozwijał się przez długie tygodnie. To jej pierwsze kwitnienie.
Nagarbia gładka
11:25 |
Etykiety:
2015,
Hypocyrta strigillosa,
kwitnienie,
Nagarbia,
Nematantus,
Nematantus gregarius
Read User's Comments(0)
Coraz więcej kwiatów
Klonik pokojowy (Abutilon hybridum) kwitnie na całego. Coraz więcej kwiatów, coraz więcej pąków. :-)
Escheverie w pąkach
Eszewerie (Escheveria pulidonis) rozpoczynają kwitnienie. W tym roku trochę mniej pędów kwiatowych, ale pąków na pędach sporo.
Oleander pospolity już kwitnie
Oleander pospolity (Nerium oleander L.) naprodukował pąków i już rozpoczyna kwitnienie - to jego pierwsze kwitnienie u mnie (wiosną ubiegłego roku był maleńką szczepką, którą dostałam od sąsiadki). Przez rok stał się dużą rośliną i właśnie pokazuje swoje kwitnące piękno.
Wiosna blisko!
Na kloniku pokojowym (Abutilon hybridum), jak co roku, szybko pojawiły się pąki. Jeden już zaczyna rozchylać płatki. :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





