Fiołeczki afrykańskie (Saintpaulia ionantha) przymierzają się do kwitnienia. Pojawia się coraz więcej pąków. Nawet na tych roślinkach, które jesienią ukorzeniałam.
Saintpaulia
Read User's Comments(0)
Hibiscus - nareszcie!
To mój pierwszy hibiscus i jego pierwsze kwitnienie u mnie. Trochę to trwało, sporo pąków zrzucił, ale nareszcie się udało. :-)
Epiphyllum - kaktus epifatyczny
Epiphyllum zakwitł mi na balkonie. Dopiero pierwszy kwiat, ale widać jeszcze maleńkie pąki. Szkoda, że kwitnie tak krótko - jego kwiaty są takie piękne...
Subskrybuj:
Posty (Atom)





