Epiphyllum zakwitł mi na balkonie. Dopiero pierwszy kwiat, ale widać jeszcze maleńkie pąki. Szkoda, że kwitnie tak krótko - jego kwiaty są takie piękne...
Epiphyllum - kaktus epifatyczny
Read User's Comments(0)
Wielkanocniki
Wielkanocniki (Rhipsalidopsis) podobają mi się chyba jeszcze bardziej niż grudniki. Może dlatego, że są u mnie krótko i każdy ich kwiatek bardzo mnie cieszy? A może dlatego, że są zapowiedzią rozpoczynającej się wiosny? Są naprawdę piękne!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






